Anglicko

Torquay

Torquay

Torquay patrí k sieti najvyhľadávanejších miest na juhozápadom pobreží Anglicka. Pre fanúšikov outdoorových športov Torquay ponúka mnoho možností – tenisové kurty, pláže, bazény a golfové kurzy. Počas zriedkavých daždivých dní spoznáte Torquay Múzeum alebo kláštor Torre Abbey.

Brighton

Brighton, taktiež nazývaný “Londýn pri mori”, je najobľúbenejší prímorský rezort Anglicka, ktorý je známy jedinečnou kombináciou kultúry, priateľskej pohostinnosti a rušnou atmosférou dlhých pláží. Ponúka množstvo voľnočasových aktivít, vychutnáte si tu vodné športy, čaj na pláži, alebo si len tak poleňošíte so študentmi zo všetkých kútov sveta.

Londýn

Londýn – Najväčšie hlavné mesto Európy ponúka svet ozajstnej metropoly, kde sa snúbi umenie, kultúra, nákupy… tu skrátka nájdete všetko! Navštív Divadlo v Soho a kaviarne v Notting Hill, choď na nákupy alebo futbalový zápas v Chelsea, alebo si pozri Piccadilly Circus, Big Ben a Buckinghamský Palác. Londýn, ideš!

Oxford

Oxford – Toto mimoriadne elegantné univerzitné mesto, v ktorom bola založená prvá univerzita v Británii, predstavuje to najlepšie z vyššieho vzdelania.

Hastings

Hastings

Hastings – jedno z najobľúbenejších prázdninových stredísk v Anglicku si v lete získa každého návštevníka. 1000 ročnú históriu mesta môžete cítiť na každom kroku. Morské pobrežie priamo v centre mesta, pobrežná promenáda ale aj historické jadro s úzkymi uličkami.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07