Prečo s nami?

Prečo s nami?

Za posledných 40 rokov si EF získalo dôveru tisícky študentov a ich rodičov ako aj uznanie medzinárodných vzdelávacích organizácií. Tu je niekoľko dôvodov, prečo si vybrať práve EF:

 

Kvalita

EF Foundation má osvedčenie od Council on the Standard for International Educational Travel (CSIET) a US State Department a je uznávaná výmennými organizáciami vo všetkých hostiteľských krajinách. Program EF High School Year je tiež uznávaný organizáciami ako ASEPROCE, AECAE, SINCERT, FIAVET a CIRIUS a i.

 

Ponuka

Môžeš si vybrať medzi programom na celý rok, pol rok alebo krátkym programom s odletmi v januári a v auguste. Takisto máme v ponuke súkromné školy. Vďaka našej širokej sieti pobočiek a spolupracovníkov si môžeš vybrať z rozsiahlej ponuky destinácií.

 

Skúsenosti

Viac ako 40 rokov skúseností vo vzdelávacom priemysle a takmer tri milióny spokojných študentov sú výsledkom odhodlania EF prelomiť jazykové bariéry.

 

Medzinárodnosť

EF je s viac ako 3000 zamestnancami a 20000 učiteľmi a dobrovoľníkmi v 43 krajinách najväčšou súkromnou vzdelávacou organizáciou na svete.

 

Spoľahlivosť

Členovia nášho medzinárodného tímu Ti pomôžu vybrať správny výmenný program, budú Ťa sprevádzať na Jazykovom a kultúrnom kempe a vyberú pre Teba vhodnú hostiteľskú rodinu. EF sa postará o každý detail: od prípravných materiálov, cez let a poistenie až po umiestnenie v škole a hostiteľskej rodine.

 

Záruka

Po prijatí na náš program sa Ti nemôže stať, že by sme sa program nekonal, pretože sme nezohnali žiadnu hostiteľskú rodinu alebo školu. Odchod na pobyt sa garantuje. Môžeš si vybrať krajinu, kam by si chcel ísť, pokiaľ to naša ponuka dovoľuje.

 

Podpora

Program EF High School Year tvorí sieť viac ako 1500 spolupracovníkov, ktorí Ťa budú podporovať počas tvojho výmenného roku. Naši zamestnanci sú plní nadšenia a sú Ti k dispozícii 24 hodín denne. Tvoji rodičia sa s nami môžu spojiť, pokiaľ majú akékoľvek otázky alebo obavy.

 

Starostlivosť a príprava

Budeme Ťa sprevádzať počas celého programu – od pohovoru až po Tvoj návrat domov. Po absolvovaní programu sa môžeš stať členom nášho Returnee Clubu a podeliť sa so svojimi skúsenosťami.

 

Viac

Okrem informácií na tejto stránke Ti zdarma ponúkame DVD s dodatočnými informáciami, ktoré Ti poskytnú pohľad do života výmenného študenta. Po prijatí na náš program získaš svoju vlastnú webovú stránku, kde budeme aktualizovať tvoje informácie o hostiteľskej rodine, Tvojej škole, letových detailoch a mnoho ďalších vecí. Počas výmenného roku tu môžeš uverejňovať svoje fotky a príbehy a informovať tak svoju rodinu a známych, ako sa Ti darí.

 

Exkluzivita

Aby sme Ti vedeli garantovať tú najlepšiu kvalitu a servis, akceptuje EF do svojho programu obmedzený počet študentov. Preto sa nezabudni prihlásiť najlepšie s ročným predstihom pred Tvojim plánovaným odchodom.

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07