Vyber si svoju krajinu

Veľká Británia

Veľká Británia

Od legendárnych hrdinov ako Robin Hood či James Bond až po ozajstné legendy ako Beatles a Beckham – Veľká Británia toho ponúka veľa.

Írsko

Írsko

V Írsku nájdeš moderné pulzujúce mestá ale i romantické dedinky, úžasnú prírodu a pohostinnosť, ktorá Ti vyrazí dych. Vítame Ťa na „Smaragdovom ostrove“!

USA

USA

USA má niečo pre každého. Všade kam pôjdeš, objavíš miesta, ktoré poznáš z hollywoodskych filmov: svetové mestá ako Los Angeles, Chicago a New York; prérie na západe; pláže Floridy a zasnežené hory na severe.

Kanada

Kanada

Krásne národné parky, veľkomestá ako Montreal a Toronto, snehom pokryté hory, nedotknutá príroda a milión jazier: Kanada ti ponúkne viac ako by si očakával!

Austrália

Panenská príroda, prirodzená pohostinnosť, nefalšovananá pohoda – to je ďaleká Austrália, ktorú spoznáš počas školského roku na strednej škole.

Nový Zéland

Nový Zéland

Nový Zéland je domovom extrémnych športov, fascinujúcej scenérie, priateľských ľudí a svetovej kvality vzdelania. Škola, The College, sa nachádza v meste Christchurch; najväčšom meste na južnom ostrove Nového Zélandu.

Francúzsko

Veľkolepé kultúrne dedičstvo, najnovšia móda a jedna z najlepších svetových kuchýň – Francúzsko ponúka niečo pre každého!

Nemecko

Nemecko

Spoznaj krajinu, ktorá priniesla Einsteinove teórie, Beethovenovu hudbu, štýl Mercedes-Benz a rýchlosť Schumachera.

Rusko

Spoznaj Rusko, jeho kultúru a spôsob života! Zlepši si vedomosti z oblasti ruskej kultúry a jazyka prostredníctvom zapájania sa do rôznych aktivít v hosťovskej rodine, škole a v komunite.

Taliansko

Taliansko

Hlavným cieľom programu “Rok na strednej škole v Taliansku” je zlepšiť vedomosti študentov z talianskej kultúry a jazyka prostredníctvom aktívnej účasti na rodinnom, študentskom a spoločenskom živote.

Španielsko

Študenti prihlásení na tento program si môžu vybrať z niekoľkých lokalít umiestnenia a bývať v hosťovských rodinách, ktoré im umožnia nahliadnuť do každodenného života Španielov. Vyskúšaj si život v krajine, ktorá je plná zaujímavej histórie a kultúry!

Mexiko

Mexiko

Zahraniční študenti, ktorí majú záujem o štúdium španielskeho jazyka by nemali prehliadať úžasné príležitosti, ktoré ponúka Latinská Amerika a najmä Mexiko. Študenti budú obdivovať viac ako 3000 ročnú históriu, ktorá vybudovala túto krajinu.

Kostarika

Od kedy Krištof Kolumbus pomenoval túto zem „Costa Rica“ (bohaté pobrežie), nikto ešte nenašiel priliehavejší názov! Nielen že 1200 kilometrov dlhé pobrežia sú neobyčajne krásne, ale štvrtina zeme je chránená ako prírodná rezervácia.

Čile

Čile

Zahraniční študenti budú mať v Latinskej Amerike možnosť spoznať pravú čilskú kultúru. Geografia je tu veľmi pôsobivá – krajina sa rozprestiera na vyše 4300 km púšte od severu na juh. Čilské hosťovské rodiny sú dobrovoľnícke a študentov privítajú ako nových členov rodiny.

Portugalsko

Poď sa s nami objaviť krásy Portugalska prostredníctvom stredoškolského programu v hosťovských rodinách a štátnych školách. Nauč sa po portugalsky – je to 6-ty najrozšírenejší jazyk na svete!

Brazília

Brazília

Chceš sa naučiť po portugalsky pod horúcim slnkom v krajine tanca a futbalu? Zahraniční študenti budú Brazílii vítaní a budú mať možnosť objaviť túto geograficky a kultúrne rozmanitú krajinu.

Japonsko

Japonsko

Krajina vychádzajúceho slnka okúzli študentov svojou rozmanitosťou kultúry a tradície jej predkov! Zahraniční študenti budú bývať v dobrovoľníckej japonskej rodine a budú sa zúčastňovať výučby v miestnej strednej škole.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07