Študenti a mládež vo veku 14 až 18 rokov

JAZYKOVÉ POBYTY PRE ŠTUDENTOV

Prázdninové jazykové pobyty

Prázdninové jazykové pobyty

Jazykové dobrodružstvo, skúsenosť a výlet v zahraničí plný aktivít. Vycestuj na prázdniny do zahraničia so skupinou žiakov v tvojom veku v sprievode EF vedúceho.

Školský rok v zahraničí

Školský rok v zahraničí

Stráv rok alebo polrok na strednej škole v zahraničí a spoznaj novú kultúru! Zdokonalíš si svoju plynulosť v cudzom jazyku a získaš priateľov na celý život.

Súkromná stredná škola v USA

Súkromná stredná škola v USA

Súkromná stredná škola St Paul Preparatory School bola založená v septembri 2003 a nachádza sa v meste St. Paul v americkom štáte Minnesota. Škola ponúka vzdelanie na vysokej úrovni pre štandardne nízky počet študentov (približne 190).

EF Medzinárodné jazykové školy

EF Medzinárodné jazykové školy

Ak máte viac ako 16 rokov, je možné navštevovať naše EF Medzinárodné jazykové školy. Cudzí jazyk sa najlepšie naučíte v krajine, v ktorej sa ním hovorí. V našich školách sa v priebehu 2 až 52 týždňov zdokonalíte v jazykoch ako sú angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, taliančina alebo čínština.

Jazykové tábory na Slovensku

Pripravili sme pre Vás denné a týždenné tábory anglického jazyka zamerané na vzdelávanie detí – hravým, zábavným a kreatívnym spôsobom. Súčasťou Jazykových prázdnin sú kurzy detskou Callanovou metódou, English for fun – zábavné aktivity a športové hry.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07