Španielsky jazyk

Španielsko

Barcelona je jedno z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich miest v Európe, pričom si zachováva svoje kultúrne a umelecké tradície. Ak máte radi romantické miesta, spleť úzkych uličiek, nočný život a stredomorskú klímu – Barcelona je pre Vás ideálnym miestom na učenie španielčiny.

Málaga je považovaná za hlavné mesto nočného života južného Španielska. Nádherné pláže, nekonečné bulváry, rušný nočný život – v Malage cítite históriu na každom kroku. Aj keď je toto mesto centrom turistického ruchu, stále si zachovalo svoj punc výnimočnosti a andalúzsky šarm. Tu naozaj spoznáte typickú južanskú pohostinnosť, ktorá je nezabudnuteľná!

Madrid je často nazývaný najviac “španielskym” mestom Španielska. Okrem toho, že je hlavným politickým mestom krajiny, Madrid je epicentrom španielskej kultúry. Staré tradície v Madride stále žijú. Svedčia o tom dlhé trasy okolo mestských ringov slúžiace na býčie zápasy a neutíchajúca popularita tanca flamenco.

 

Kostarika

Kostarika naučte sa španielsky na našej modernej EF škole v Playa Tamarindo len pár minút od najlepšej surférskej pláže na Kostarike. Rozšírite si znalosti lokálnej kultúry cez našich EF zamestnancov, rodených Kostaričanov, ktorí sa s Vami radi podelia o ich krajinu.

Informačné stretnutia

Prihlás sa na naše informačné stretnutie a informuj sa o kurzoch v zahraničí osobne.

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.
Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07