Ruský jazyk

Rusko

Moskva (rusky Москва, anglicky Moscow) sa hrdí nielen titulom najväčšie mesto Ruska, ale je tiež najväčším mestom európskeho kontinentu. Ako hlavné mesto Ruskej federácie je jej politickým, ekonomickým a samozrejme aj vzdelávacím centrom.

Petrohrad je druhé najväčšie ruské mesto s celoruským významom. Je to kultúrne, obchodné, turistické a vzdelávacie centrum, ktoré sa rozkladá na rieke Neva. Je známe aj ako mesto na vode, pretože cez mesto preteká celkom 93 riek.

Lotyšsko

Riga je jedným z najväčších miest v severnej Európe, s počtom obyvateľov takmer 800.000. Pri návšteve Rigy, nájdete typické európske mesto s mnohými skvelými obchodmi, historickými pamiatkami a kultúrnym bohatstvom.

Ukrajina

Odessa je oknom do čierneho mora typické svojou architektúrou 19teho storočia a povestným humorom jeho obyvateľov. Toto mesto s viac ako miliónom obyvateľov a bohatou históriou ponúka široké možnosti prežiť netradičný, vysoko profesionálny a originálny jazykový pobyt v ruskej enkláve v tesnej blízkosti nádherných čierno-morských pláží.

Kyjev je hlavným mestom, a so svojimi 2,7 miliónmi obyvateľov takisto patrí medzi najväčšie mestá Ukrajiny. Kyjev je označovaný ako „Matka ruských miest“, má úplne špecifickú atmosféru a je jedným z najočarujúcejších miest Európy. Mesiac Vám nebude stačiť na to, aby ste spoznali všetky jeho krásy. Prvým dojmom z Kyjeva je určite jeho veľkosť, ohromnosť a veľkoleposť. Je postavené vo veľkolepom sovietskom štýle, ktorý je vidieť nielen na staniciach metra, vlakovom nádraží, obrovských budovách ministerstva, ale aj pri každom kroku na širokých chodníkoch vedľa niekoľkoprúdovej cesty.

Informačné stretnutia

Prihlás sa na naše informačné stretnutie a informuj sa o kurzoch v zahraničí osobne.

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.
Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07