Južná Afrika

Kapské mesto

 • Škola sa nachádza v tichej a bezpečnej oblasti v blízkosti centra mesta, 15 minút od pláže
 • Svetlá a moderná budova s výhľadom na Stolovú horu (Table Mountain)
 • Súkromná slnečná záhrada s priestorom na grilovanie
 • Turistika na Stolovú horu, ochutnávka vína, organizované safari v Kruger National Park
 • 15-minútová cesta k najkrajším plážam mesta
 • 300 slnečných dní v roku (leto: január-marec)

Kapské mesto, často označované za jedno z najkrajších miest sveta, je rozmanitou zmesou kultúry, prírody a moderného života veľkomesta. Jedno z piatich miest na zemi, ktoré musíte vidieť, zaliate africkým slnkom, obklopené vznešenou mohutnou horou a zelenými údoliami. Zábavu si každý nájde vo Waterfront – nákupnom raji, party zone prominentov, stredisku milovníkov jedla a obľúbenom mieste trávenia času.

EF V KAPSKOM MESTE EF Vám umožní naučiť sa angličtinu medzi plážami, horami a mrakodrapmi v center Cape Town. EF Kapské mesto sa nachádza na pulzujúcej Kloof Street medzi Table Moutain a centrom mesta a ponúka Vám to najlepšie z dvoch svetov – pokojnú prírodu a živú kozmopolitnú kultúrnu scénu. Hodiny sa konajú v našich svetlých, klimatizovaných učebniach, kde sa denne vyučuje všeobecná angličtina spolu s voliteľnými predmetmi, ktoré Vám umožnia lepšie spoznať a porozumieť životnému štýlu južnej Afriky. Využite svoj voľný čas naplno a zapojte sa do EF aktivít alebo exkurzií – choďte na safari, na blší trh pre suveníry alebo vyskúšajte dobrodružný šport!

 

Čo hovoria naši študenti?

Môj výlet na juh zemegule

Marek

Ponuka kurzov

 • EF Intenzívny kurz
 • EF Základný kurz
 • EF Letný kurz
 • EF Príprava na certifikáty: Cambridge ESOL, TOEFL, TOEIC a IELTS EF
 • EF Akademický rok v zahraničí
 • Príklady voliteľných predmetov: juhoafrické umenie a kultúra, mediálna veda, marketing, angličtina pre turizmus

EF International School of English – Kapské Mesto

Poloha školy EF Kapské mesto sa nachádza medzi plážou a centrom mesta. Voľný čas s EF EF activity a exkurzie – choďte na safari, na blší trh pre suveníry alebo vyskúšajte dobrodružný šport. Výlety Robben Island, Kirstenbosch Gardens, Safari, Cape Point InéKapské mesto má príchuť veľkomesta s dokonalou kombináciou. Outdoorových aktivít a pestrého nočného života, skvelé na učenie angličtiny a nových športov.

Rezidencie

Lady Hamilton: samostatná izba s raňajkami, dvojposteľová izba. Rezidencia má k dispozícii Wi-Fi internet, exkluzívnu študentskú miestnosť s TV a knižnicou, ako aj bazén s terasou. Iba 5 minút od EF školy.

Ginger Square: apartmán s dvoma dvojposteľovými izbami. Spoločná kúpeľňa, plne vybavená kuchyňa pre možnosť samostatného stravovania. V rezidencii je tiež študentská miestnosť, miesto na grilovanie a nachádza sa len 10 min pešo od školy.

Začiatok kurzov

Intenzívny, základný a prípravný (exam) kurz: Kurzy začínajú každý pondelok počas celého roka.

Letný kurz: Každý pondelok v mesiacoch január, február a marec.

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.
Cenová ponuka 0902 917 222