Jazykové kurzy pre dospelých

16 A VIAC ROKOV

EF Medzinárodné jazykové školy

EF Medzinárodné jazykové školy

Cudzí jazyk sa najlepšie naučíte v krajine, v ktorej sa ním hovorí. V našich medzinárodných jazykových školách sa v priebehu 2 až 52 týždňov zdokonalíte v jazykoch ako sú angličtina, francúzština, nemčina, španielčina, taliančina alebo čínština.

Jazykové pobyty v Rusku

Jazykové pobyty v Rusku

Jazykové centrá Liden&Denz v Moskve a St. Petersburgu ponúkajú akreditované kurzy ruštiny pre akademické, obchodné ale aj záujmové účely.

Malta 50+

Malta 50+

Na slnečnom ostrove Malta ponúka EF jazykové pobyty pre záujemcov nad 50 rokov. Na tomto programe, ktorý je prispôsobený veku študenta, je v popredí vyučovanie prakticky orientovaných cvičení, aby klienti anglický jazyk pochopili a vedeli efektívne využívať slovnú zásobu.

EF Akademický rok v zahraničí

EF Akademický rok v zahraničí je dlhodobý program a trvá 6 alebo 9 mesiacov. Zahŕňa kvalitné štúdium cudzieho jazyka na jednej alebo viacerých školách. Spoznáte nových ľudí, odlišnú kultúru a úplne nový svet. Skúsenosť a zážitok na celý život!

Granty pre učiteľov angličtiny

Pedagógom ponúkame jedinečnú možnosť získať grant EÚ do výšky plnej ceny kurzového balíka (kurz, materiály, ubytovanie, polpenzia), ako aj dopravy!

Jazykové kurzy v Bratislave

Jazykové kurzy v Bratislave

Pripravte sa na jazykový pobyt už na Slovensku. Naučte sa angličtinu až 4-krát rýchlejšie. Všetky úrovne, konverzácie, individuálne kurzy, firemné kurzy.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07