Školské výlety - Jazykový kurz v zahraničí

ŠTUDENTI VO VEKU OD 9 – 14 ROKOV

Školské výlety

Ponúkame príležitosť študovať jazyk priamo v zahraničí pre celé skupiny. Školský výlet znamená spojiť príjemné s užitočným. Spojte zážitok z cestovania a spoznávania nových vecí s výučbou cudzieho jazyka priamo vo Vašej vysnívanej destinácii.

Celé triedy spolu s pani učiteľkou majú možnosť absolvovať kurzy v Anglicku, Nemecku, Španielsku či Francúzsku.

Prihlasovanie na školské výlety sa práve začalo! Požiadajte nás o vytvorenie výletu na mieru:)

 

Pre koho je program učený?

Študenti základných a stredných škôl v doprovode vyučujúcich

 

Kedy je možné program absolvovať?

Väčšina kurzov sa otvára počas celého roka

 

 Ako taký pobyt vyzerá?

Študenti sú ubytovaní v miestnych hosťovských rodinách s plnou penziou. Celá trieda sa zúčastňuje vyučovania na vybranej škole a po vyučovaní má zabezpečený kompletný program výletov, exkurzií a hier. Odmenou za absolvovanie štúdia je certifikát.

 

Naše destinácie:

Anglicko – dajte si spoločne čaj o piatej v jednom z prímorských anglických miest, alebo sa vydajte po stopách Scherlocka Holmsa na výlete do Londýna. Anglicko a jeho nekonečná kultúra bude témou Vašich rozhovorov počas prestávok ešte veľmi dlho.

Nemecko – vydajte sa na výlet do historického Nemecka a spoznajte zákutia veľkých aj malých, známych aj neznámych miest a mestečiek. Od metropoly Berlína až po príjemný Augsburg, kdekoľvek sa s triedou vydáte o zážitky nebude núdza.

Španielsko – Slnko, more, paella a ľudia usmiatí za každého počasia , to a ešte o mnoho viac zažijete počas Vášho výletu v Španielsku! Vycestujte do krajiny, ktorá tancuje aj v noci a zažite najkrajší školský výlet.

Francúzsko – romantické Francúzsko je tým pravým miestom na spoznanie krajiny plnej umelcov, šéfkuchárov, jedinečných pamiatok a neopakovateľnej atmosféry francúzskeho štýlu života. Zdokonaľujte sa vo francúzštine vo veľkom štýle!

Kontaktujte nás

O aký cudzí jazyk máte záujem?

V akej krajine by ste chceli študovať?

Koľko máte rokov?

Vaše meno (povinné)

Váš e-mail (povinné)

Váš telefón (povinné)

Vaša správa

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Týmto udeľujem súhlas so spracúvaním a poskytovaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. spoločnosti Jazykové pobyty – cestovná agentúra, Štefánikova 19, 811 05 Bratislava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07