Naši spolupracovníci

Spoznajte našich spolupracovníkov!

Považujeme za veľmi dôležité, aby sme dôverovali lokálnym skupinovým vedúcim a učiteľom, ktorí sa starajú a vzdelávajú naše deti. Každý skupinový vedúci a učiteľ absolvuje špeciálny tréning za účelom maximálne profesionálneho a pedagogického prístupu. Počas pobytu sú Vám k dizpozícii 24-hodín denne, sedem dní v týždni. Všetci skupinoví vedúci majú profesionálne skúsenosti s prácou s deťmi a väčšina z nich sama niekedy absolvovala kurz s EF.

Lokálny skupinový vedúci

Meno: Tom Jackson

Vek: 24

Rodné mesto: Los Angeles, California

Obľúbená hudba: Red Hot Chili Peppers

Obľúbené miesto na dovolenku: Hawaii. Keďže som z Kalifornie, milujem surfovanie. Raz som išiel so svojimi rodičmi na Hawai – a to bola najlepšia dovolenka akú som zažil. Tie vlny boli jednoducho neskutočné!

Názor: Ak chceš ísť na jazykový pobyt s EF – odporúčam Ti prísť do Kalifornie. Naučíš sa perfektne po anglicky, zažiješ novú kultúru a mnoho nezabudnuteľných zážitkov:-)

Učiteľka anglického jazyka

Meno: Sarah Parker

Vek: 23

Rodné mesto: Manchester, England

Obľúbená hudba: Všetky druhy hudby!

Obľúbené miesto na dovolenku: Určite Austrália. Je taká obrovská a zároveň nádherná. Milujem všetky druhy športov, prevažne outdoor – a Austrália ponúka nekonečné možnosti.

Názor: Cestujte tak veľa ako je to len možné! Na svete existuje nespočetné množstvo úžasných miest a zaujímavých ľudí! Ak mate príležitosť – nechajte sa zlákať a objavujte nové miesta.

Slovenská skupinová vedúca

Meno: Beata Lisá

Vek: 25

Rodné mesto: Bratislava, Slovensko

Obľúbená hudba: Depeche Mode, Tomáš Bezdeda

Obľúbené miesto na dovolenku: Jednoznačne Malta! Tento ostrov, ktorý je v podstate len “neďaleko” ponúka všetko čo počas leta potrebujem. Čisté more, teplé slnko, nekonečné pláže, zdravá stredomorská strava, priateľskí ľudia a samozrejme anglický jazyk.

Názor: Ak sa chcete zdokonaliť v angličtine, nechcete cestovať ďaleko a zároveň mať skvelé zážitky z leta – nie je čo riešiť – odporúčam Maltu.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07