Action learning

Action learning

Ako si aktivuješ svoje jazykové zručnosti s EF?
Organizácia EF posunula výučbu jazykov na úplne novú úroveň! S EF Action English „aktivuješ“ nové jazykové zručnosti tým, že sa zameriaš na projekt, ktorý ťa zaujíma. S EF Action Plus môžeš zlepšiť svoju angličtinu s pomocou rôznych nových umeleckých alebo športových aktivít. Pozri si graf, kde sa dočítaš o tom, ako táto jedinečná metóda funguje.

Pozrite si video EF Action Learning tu.

 

Vyvinuté expertmi

EF Action Learning je angažovaný spôsob výučby založený na koncepte, ktorý bol predstavený na Arthur D. Little School of Management. EF prispôsobila tento koncept svojim požiadavkám s pomocou expertov vo vyučovaní po celom svete. Čo robí túto inovačnú metódu inou je to, že študenti sa učia od angažovaných učiteľov a potom sa zameriavajú na prácu na projekte, ktorý spĺňa požiadavky a záujmy študentov a tým dosiahnú požadovaný pokrok.

 

Kvalifikovaní učitelia

EF zamestnáva iba kvalifikovaných učiteľov pre kurzy EF Action English, French, Spanish alebo German. EF učitelia vytvárajú interaktívne prostredie, v ktorom podporujú študentov v štúdiu nie len počas vyučovania, ale aj po vyučovaní mimo školy. V prípade kurzov EF Action PLUS učitelia angličtiny spolupracujú s profesionálnymi športovými trénermi a umeleckými odborníkmi, čím umožňujú študentom rozvíjať svoje jazykové zručnosti ešte intenzívnejšie vďaka konkrétnym cvičeniam.

 

Zdokumentované výsledky

EF v exkluzívnej spolupráci s University of Cambridge ESOL Exams vytvorila Accelerated Learning Research Unit na Cambridge University v 2009. Vedci a lingvisti spojili svoje úsilie a vytvorili priekopnícky EF Cambridge English Level Test (EFCELT), ktorý určuje dosiahnutý pokrok počas kurzu angličtiny s EF. EFCELT zodpovedá Spoločnému európskemu referenčnému rámcu.

 

EF Action Plus Junior (10-14)

V EF si uvedomujeme, že potreby a záujmy mladých a teenegerov sú rozdielne. Preto sme vyvinuli kompletný učebný plán na výučbu jazykov a k tomu prispôsobenú sériu učebníc – EF Trailblazer ™. Učitelia v našich kurzoch EF Junior a EF Kids Club sa zameriavajú na témy, projekty, prácu v skupinách a študijné výlety vhodné pre konkrétnu vekovú skupinu študentov. Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste. Pevne veríme, že s nami zažiješ leto tvojho života – tvoj prvý krok k nezávislosti – ale v bezpečnom a štrukturovanom prostredí založenom na vzájomnom rešpekte a láskavosti

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07