Juniorský program

ŠTUDENTI VO VEKU 10 AŽ 14 ROKOV

Juniorský program

Pri jazykových pobytoch si uvedomujeme, že potreby a záujmy mladých a teenegerov sú rozdielne. Preto EF vyvinula kompletný učebný plán na výučbu jazykov a k tomu prispôsobenú sériu učebníc – EF Trailblazer™. Učitelia v kurzoch EF Junior a EF Kids Club sa zameriavajú na témy, projekty, prácu v skupinách a študijné výlety vhodné pre konkrétnu vekovú skupinu študentov. Bezpečnosť je pre nás na prvom mieste. Pevne veríme, že s nami zažiješ leto tvojho života – tvoj prvý krok k nezávislosti – ale v bezpečnom a štrukturovanom prostredí založenom na vzájomnom rešpekte a láskavosti.

Pozrite si video Moje juniorské leto s EF.

Destinácie

Action Plus

Organizácia EF posunula výučbu jazykov na úplne novú úroveň! S EF Action English „aktivuješ“ nové jazykové zručnosti tým, že sa zameriaš na projekt, ktorý ťa zaujíma. S EF Action Plus môžeš zlepšiť svoju angličtinu s pomocou rôznych nových umeleckých alebo športových aktivít. Čítajte viac o EF Action Plus.

Informácie pre rodičov

Považujeme za veľmi dôležité, aby nám rodičia detí plne dôverovali, preto sme pripravili špeciálnu sekciu s informáciami určenými práve pre rodičov. Čítajte informácie pre rodičov.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07