Objavte svet

16 a viac rokov

Splňte si svoje sny, zbaľte si kufre a odhaľte najlepšie miesta na svete spolu so študentmi z viac ako 100 rozličných krajín!

Prázdninové jazykové pobyty

10 – 18 rokov

Uži si leto v skupine medzinárodných kamarátov.

Školský rok v zahraničí

14 – 18 rokov

Nauč sa hovoriť plynulo cudzou rečou, spoznáš inú kultúru a získaš priateľov na celý život!

Prázdninové jazykové pobyty (10 -18 r.)

Prezrite si náš katalóg a vyberte si svoju obľúbenú destináciu. Čakajú Vás nezabudnuteľné zážitky a kamaráti z celého sveta. Vyžiadajte si cenovú ponuku a prihláste sa čo najskôr! Napíšte nám na [email protected] pre preverenie dostupnosti termínu alebo zavolajte na 02/32114901. Zažite najlepšie leto svojho života!

Krátkodobý študijný pobyt v zahraničí (16+)

Skvelé destinácie Vám umožnia zdokonaliť sa v cudzom jazyku a získať zahraničných priateľov ako bonus! Zaistite si miesto v jednej z našich jazykových škôl, miesta sa rýchlo míňajú! Viac informácií na tel.čísle.: +421232114903 alebo na [email protected]

Výrazne zlepšenie Vášho jazyka pomocou 6, 9 alebo 11 mesačného jazykového pobytu! Naplánujte si spolu s nami zahraničné dobrodružstvo! Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes a prihláste sa čo najskôr! Pošlite nám email na [email protected]k alebo zavolajte priamo našim kolegom na 0902 917 222 a nechajte si poradiť s výberom vhodnej destinácie pre Vás.

Ruské a nemecké kurzy

Študujte s nami nemecký jazyk vo Viedni!, alebo v rôznych destináciách po celom Nemecku. Zdokonaľte si Vaše znalosti z ruského jazyka priamo v centre Moskvy, Petrohradu alebo Rigy! Radi Vám zašleme cenovú ponuku a detailné informácie o štúdiu na našich školách. Ponorte sa do štúdia jazykov a neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle.: +421232114903 alebo na [email protected].

Rok na strednej škole 2017/2018

Zvažuješ štúdium na strednej škole v zahraničí? Prihlás sa na interview alebo sa s nami stretni počas informačných stretnutí  u nás v kancelárii. Napíš nám na: [email protected]

Stredná škola v zahraničí

Ešte stále nie je neskoro vycestovať na štúdium v septembri tohto roku a
pomaly sa možete chystať na vycestovanie na štúdium v januári 2018! Nepremeškaj najväčšie dobrodružstvo tvojho života a získaj náskok pred tvojimi rovesníkmi. Vycestuj s nami na strednú školu do zahraničia.

Jazykové prázdniny na Slovensku

Rozviažte Vašim deťom jazyk! Aj tento rok sme pre deti vo veku od 7 do 14 rokov pripravili denný a týždenný jazykový tábor z anglického a nemeckého jazyka. Tábor nebude len o učení, ale aj o zábave s rovesníkmi. Kontaktujte nás a dozviete sa viac. Tešíme sa na Vás.

Jazykové kurzy v Bratislave

Najväčšia jazyková škola v Bratislave Volis Academy – otvára jazykové kurzy každý mesiac. Sídlime priamo na Štefánikovej ulici v centre Bratislavy. Neváhajte a informujte sa ešte dnes! Zistite viac informácií.

Cenová ponuka 0902 917 222