Objavte svet

16 a viac rokov

Splňte si svoje sny, zbaľte si kufre a odhaľte najlepšie miesta na svete spolu so študentami z viac ako 100 rozličných krajín!

Viac

Prázdninové jazykové pobyty

10 – 18 rokov

Uži si leto v skupine medzinárodných kamarátov.

Viac

Školský rok v zahraničí

14 – 18 rokov

Nauč sa hovoriť plynulo cudzou rečou, spoznáš inú kultúru a získaš priateľov na celý život!

Viac

Krátkodobý študijný pobyt v zahraničí (16+)

Skvelé destinácie Vám umožnia zdokonaliť sa v cudzom jazyku a získať zahraničných priateľov ako bonus! Zaistite si miesto v jednej z našich jazykových škôl, miesta sa rýchlo míňajú! Viac informácií na tel.čísle.: +421232114903 alebo na novakovova@jazykovepobyty.sk

Výrazne zlepšenie Vášho jazyka pomocou 6, 9 alebo 11 mesačného jazykového pobytu! Naplánujte si spolu s nami zahraničné dobrodružstvo! Vyžiadajte si cenovú ponuku ešte dnes a prihláste sa čo najskôr! Pošlite nám email na lezanska@jazykovepobyty.sk alebo zavolajte priamo našim kolegom na 0902 917 222 a nechajte si poradiť s výberom vhodnej destinácie pre Vás.

Ruské a nemecké kurzy

Študujte s nami nemecký jazyk vo Viedni!, alebo v rôznych destináciách po celom Nemecku. Zdokonaľte si Vaše znalosti z ruského jazyka priamo v centre Moskvy, Petrohradu alebo Rigy! Radi Vám zašleme cenovú ponuku a detailné informácie o štúdiu na našich školách. Ponorte sa do štúdia jazykov a neváhajte nás kontaktovať na tel. čísle.: +421232114903 alebo na novakovova@jazykovepobyty.sk.

Deň otvorených dverí v EF

Navštívte nás na dni otvorených dverí v sobotu 03. júna od 10.00 do 17.00. Láka Vás zahraničie ale neviete sa rozhodnúť? Radi Vám poradíme v našej kancelárii na Štefánikovej 19 v Bratislave. Prihlásiť sa môžete TU. Tešíme sa na Vašu návštevu!

Jazykové prázdniny na Slovensku

Rozviažte Vašim deťom jazyk! Aj tento rok sme pre deti vo veku od 7 do 14 rokov pripravili denný a týždenný jazykový tábor z anglického a nemeckého jazyka. Tábor nebude len o učení, ale aj o zábave s rovesníkmi. Kontaktujte nás a dozviete sa viac. Tešíme sa na Vás.

Jazykové kurzy v Bratislave

Zlepšite svoje jazykové znalosti absolvovaním jazykového kurzu vo Volis Academy. Najbližšie kurzy otvárame už od 3. júla 2017. Neváhajte a informujte sa ešte dnes! Viac informácii nájdete TU.

Cenová ponuka 0902 917 222