Nikola

Lídri nám vždy pripravili program, pri ktorom sa nikto nenudil, 16.02.2016

Moja cesta s EF bol môj prvý jazykový pobyt . Všetko sa to začalo na letisku, kde sme sa stretli spolu s Rakúšanmi a našou leaderkou, ktorá bola taktiež z Rakúska. Po príchode do Brightonu som sa nevedela dočkať mojej hosťovskej rodiny a spolubývajúcej. Zo začiatku som mala veľké obavy a neraz mi v hlave prešla myšlienka, že chcem ísť domov. Po pár dňoch moje obavy opadli. So spolubývajucou, dánkou, sme sa rýchlo spoznali a od začiatku si pomáhali.

Každý deň, okrem soboty a nedele, sme mali školu a aktivity. Škola bola odlišná od normálnych. Robili sme rôzne hry zamerané na slovnú zásobu a zároveň boli zábavné. Taktiež sme robili projekt na ipadoch, pri ktorom sme sa na naších fotkách mnohokrát zasmiali. Po škole nás čakali aktivity. Naši leadri nám vždy pripravili program, pri ktorom sa nikto nenudil. Večerné aktivity? Tie boli na nezaplatenie. Robenie umeleckých fotografii na každom kroku bolo na pravidelnom programe. Za 3 týždne čo som tam bola sme navštívili 3x Launge, 2x Beach club a mali sme 3 diskotéky, na ktorých sme sa vytancovali. Cez víkend sme mali výlet 2x do Londýna, Seven sister, Portsmouth.

Každý jeden deň sme si užili. Najťažšie bolo sa po 3 týždňoch rozlúčiť a ísť domov. Padlo niekoľko sĺz, dlhé objatia. S mojími kamarátmi som stále v kontakte a máme v pláne sa aj s niektorými stretnúť. Určite odporúčam každému takýto pobyt a už mám plány na budúce leto isté :).

Nikola Kulíková

 

Nikola: Lídri nám vždy pripravili program, pri ktorom sa nikto nenudil
Nikola: Lídri nám vždy pripravili program, pri ktorom sa nikto nenudil

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07