Miami Beach

Miami s nádychom Latinskej Ameriky je na nezaplatenie., 28.09.2015

Ahojte,

v prvom rade by som sa chcela Vám EF, veľmi pekne poďakovať zato, že som mohla s Vami stráviť ďalšie nezabudnuteľné leto na jazykovom pobyte. Keďže po minuloročných 10 týždňoch v Miami, mi bolo stále málo, som sa rozhodla ísť na pobyt znovu. Presne som už vedela do čoho idem tak som neváhala a 2 mesiace po mojom príchode som išla do EF znovu s tým že by som chcela ísť znovu na Miami na 5 týždnov a do slnečnej Kalifornie konkrétne do Santa Barbary tiež na 5 týždnov.

Miami po minulom roku, som vedela presne čo očakávať, aké to tam bude, čo ludia, kam ísť proste všetko. Najviac sa mi na Miami páči, že poloha campusu je vynikajúca. Minutka na pláž, 10 minút na south beach kde sú všetky obchody, bary, reštaurácie, všetko na jednom mieste. Spočiatku som ani nemohla uveriť že som zase tam. Miami s nádychom Latinskej Ameriky je na nezaplatenie. Všetci sú milí, ohľaduplní a radi pomôžu vo všetkom. Nakoniec nastalo zase lúčenie, to je snáď najhoršia vec na pobyte. Na Miami Vám bude snáď všetko chýbať ludia, pláž dokonca aj to čaro mesta.

Som doma len 2 týždne, ale presne viem kam chcem ísť budúce leto určite jednou z destinácií bude ako inak Miami a druhou pravdepodobne New York toto sú moje dve najoblúbenejšie mestá na svete. A spojenie viacerých destinácií je naozaj dosť super.

Takže ešte raz velmi pekne ďakujem za sprostredkovanie pobytu, a určite sa vidíme budúce leto 🙂

Patrícia Valentovičová  ([email protected])

 

Cenová ponuka

Zašlite nám žiadosť o nezáväznú cenovú ponuku.

Všetky informácie o zájazdoch

Vyžiadaj si náš katalóg a my ti ho ochotne a zdarma zašleme na tvoju adresu.

Cenová ponuka +421 (2) 3217 90 07