Anglicko

S mestom Winchester sa často stretávame vo folklóre a modernej literatúre. Akademické prostredie a živé centrum ponúka ideálne prostredie na štúdium angličtiny. Všetko si užiješ s našou školou v kampuse situovanom na nádhernom kopci.

Eastbourne srší životom a má povesť najslnečnejšieho miesta v Británii! Pozri si stredoveké hrady, rímske ruiny a navštív historický Eastbourne Pier a promenádu, na ktorej nájdeš arkádové hry, jedlá ako z lunaparku a malebný pohľad na kanál La Manche.

Bournemouth sa nachádza v tesnej blízkosti Jurassic Coast zapísaného na zozname svetového dedičstva UNESCO. Rozprávkové pobrežie si najlepšie vychutnáte počas plavby. Bournemouth je živé mesto, ktoré ponúka všetko od špičkových piesočnatých pláží až po arkádové automaty a obchody s oblečením.

Brighton, taktiež nazývaný “Londýn pri mori”, je najobľúbenejší prímorský rezort Anglicka, ktorý je známy jedinečnou kombináciou kultúry, priateľskej pohostinnosti a rušnou atmosférou dlhých pláží. Ponúka množstvo voľnočasových aktivít, vychutnáte si tu vodné športy, čaj na pláži, alebo si len tak poleňošíte so študentmi zo všetkých kútov sveta.

Londýn – Najväčšie hlavné mesto Európy ponúka svet ozajstnej metropoly, kde sa snúbi umenie, kultúra, nákupy… tu skrátka nájdete všetko! Navštív Divadlo v Soho a kaviarne v Notting Hill, choď na nákupy alebo futbalový zápas v Chelsea, alebo si pozri Piccadilly Circus, Big Ben a Buckinghamský Palác. Londýn, ideš!

Oxford – Toto mimoriadne elegantné univerzitné mesto, v ktorom bola založená prvá univerzita v Británii, predstavuje to najlepšie z vyššieho vzdelania.

Hastings

Hastings – jedno z najobľúbenejších prázdninových stredísk v Anglicku si v lete získa každého návštevníka. 1000 ročnú históriu mesta môžete cítiť na každom kroku. Morské pobrežie priamo v centre mesta, pobrežná promenáda ale aj historické jadro s úzkymi uličkami.

Torquay

Torquay patrí k sieti najvyhľadávanejších miest na juhozápadom pobreží Anglicka. Pre fanúšikov outdoorových športov Torquay ponúka mnoho možností – tenisové kurty, pláže, bazény a golfové kurzy. Počas zriedkavých daždivých dní spoznáte Torquay Múzeum alebo kláštor Torre Abbey.