Kariéra

Informácie o pracovnom mieste: Predajca jazykových pobytov

Miesto práce
Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Aktívny prístup k získavaniu nových klientov spoločnosti a dodržiavanie stanovených predajných cieľov
  • Vybavovanie telefonátov, e-mailová a osobná komunikácia s existujúcimi a potenciálnymi klientmi a obstarávateľmi
  • Zodpovednosť za spracovanie agendy pri rezervácii, vystavení a objednávke leteniek
  • Zodpovednosť za administratívne spracovanie a vybavovanie jazykových pobytov a riešenie reklamácií
  • Podpora predaja doplnkových produktov a služieb spoločnosti
  • Príprava marketingových podkladov
  • Koordinácia s jazykovými školami, cestovnými kanceláriami, pedagógmi a centrálou EF pre Východnú Európu vo Viedni

Ponúkaný plat
podľa dohody

Termín nástupu
dohodou

Iné výhody

  • bonusový systém
  • možnosť jazykového pobytu v zahraničí
  • skvelý mladý kolektív :-)
  • práca v centre Bratislavy

Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer

Informácie pre uchádzača

Prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku a anglickom jazyku.

Životopis prosím zasielajte na: [email protected]

Štruktúrovaný životopis zasielajte na e-mailovú adresu [email protected], do predmetu uveďte názov pozície. Spolu so životopisom prosím zašlite aj súhlas s uchovaním Vašich osobných údajov v spoločnosti Jazykové pobyty, v nasledujúcom znení: “Týmto dávam súhlas spoločnosti JAZYKOVÉ POBYTY na spracovanie, evidenciu, správu a archiváciu mojich osobných údajov, pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie a pre účely ďalšieho spracovania.”

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Zameranie, odbor:
cestovný ruch, obchod, vzdelávanie, zákaznícka podpora

Dosiahnuté vzdelanie:
vysokoškolské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk – aktívne alebo Nemecký jazyk – aktívne

Ekonomické znalosti:
Hospodárska korešpondencia – pokročilý
Fakturácia – pokročilý
Strojopis – pokročilý

Počítačové znalosti – používateľ:
Internet (e-mail, www) – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Excel – pokročilý

Pozícia vhodná pre absolventa
Nie

Ďalšie požiadavky na kandidáta

  • zákaznícky a obchodne orientovaný pracovník
  • samostatnosť
  • ochota učiť sa nové veci
  • flexibilita a komunikatívnosť

Informácie o spoločnosti

Stručná charakteristika spoločnosti
Jazykové pobyty sú oficiálnym partnerom EF na Slovensku. EF je najväčšia jazykovo-vzdelávacia organizácia na svete, ktorá má vyše 45-ročné skúsenosti. Vyše 3 milióny spokojných študentov.

Organizujeme medzinárodné jazykové pobyty pre deti, mládež a dospelých. Naše školy sa nachádzajú v krajinách ako napr. Anglicko, Malta, USA, Kanada, Francúzsko, Španielsko a Nemecko.

Adresa
Jazykové pobyty – exkluzívny partner EF na Slovensku
Štefánikova 19
811 05 Bratislava
Kontaktná osoba: Peter Lisý, PhD. MBA.
E-mail: [email protected]
www adresa: www.jazykovepobyty.sk

Cenová ponuka 0902 917 222